Radiofrekvenční bezbolestná liposukce

Revoluční metoda bezbolestné liposukce pro ženy i muže

Bezbolestná liposukceKlinika estetické medicíny PETRA CLINIC Vás přiblíží k vysněné postavě pomocí nejpokročilejšího systému pro tvarování těla – technologií moderní radiofrekvenční liposukce.

Tato metoda bezbolestné liposukce nejenže odstraňuje nežádoucí a rizikové tuky z těla, ale také omlazuje pleť, zpevňuje ji a vyhlazuje celulitidu. Petra Clinic používá pouze ověřené a kvalitní lékařské přístroje. Majitelka Petra Clinic paní Petra Řehořková vždy nový přístroj testuje nejprve na sobě a teprve potom jej nabídne k aplikaci svým klientům. Díky tomuto přístupu máte záruku zdravotně nezávadného a šetrného ošetření.

Čím konkuruje bezbolestná liposukce klasické liposukci?

Bezbolestná radiofrekvenční liposukce je v současné době považována za nejvýhodnější metodu pro zeštíhlení a tvarování těla. Již 80% zákazníků dává přednost bezbolestné liposukci před klasickou chirurgickou liposukcí, přečtěte si hlavní důvodu proč radiofrekvenční liposukci využívá stále více lidí:

  • Žádná bolest, žádná anestezie, žádné jizvy, žádná rekonvalescence – bezbolestná liposukce je příjemná a v žádném případě nenarušuje strukturu pleti.
  • Ihned po ošetření vidíte změnu – tuky jsou rozpuštěné, pleť pevnější a hladší.
  • Bezbolestná radiofrekvenční liposukce lze zaměřit na konkrétní partie, zeštíhlíte snadno i tam, kde cvičení a hubnutí nepomáhá.
  • Radiofrekvenční liposukce je bezpečná pro ženy, muže, pro jakýkoli typ pleti i každý věk.

Komplexní estetická péče na jednom místě

Bezbolestná liposukceRadiofrekvenční liposukce, známá také jako liposukce 4. generace, není pouze kosmetickou cestou k modelaci těla, ale účinně také pomáhá i při řešení zdravotních problémů, jako jsou obezita nebo zvýšené pocení. Petra Clinic se již několik let věnuje specializaci na moderní metody bezbolestné liposukce. Ošetření trvá obvykle 45 – 120 minut, dle konkrétní partie. Neváhejte a hubněte s bezbolestnou liposukcí!