Kryolipolýza, liposukce zmražením

Kryolipolýza, nová, efektivní metoda bezbolestné liposukce

Kryolipolýza, bezbolestná liposukce

Nejúčinější metodou odbourávání rizikových tukových polštářků je ošetření známé jako liposukce zmražením nebo také kryolipolýza.

Většina z nás stále hledá bezbolestný a efektivní způsob, jak se zbavit nezdravých tuků. Petra Clinic nabízí další účinnou odpověď na přebytečný tuk, kterou je nová metoda bezbolestné liposukce – kryolipolýza.

Štíhlá postava bez čekání – Kryolipolýza!

Kryolipolýza způsobuje destrukci tukových buněk zmražením, jejich rozpad a následný odvod lymfatickým systémem z těla. Její výhodou je cílené snižování tuků, podle potřeby klienta, ve zvolené části těla.

  • Liposukce zmražením nevyžaduje operaci.
  • Viditelné výsledky již po prvním ošetření.
  • Po ošetření Kryolipolýzou není nutná rekonvalescence.
  • Kryolipolýza je naprosto bezbolestná.
  • Kde nestačí dieta a cvičení, pomůže Kryolipolýza.
  • Efekt je dlouhodobý, často stačí jen 1 ošetření.

Pouze prověřená klinika zaručí skvělé výsledky Kryolipolýzy.

Kryolipolýza, bezbolestná liposukcePři výběru zeštíhlující kliniky si dejte záležet. Ověřte si zda má všechna potvrzení, certifikáty a školení. Při neodborném ošetření může Kryolipolýza způsobit i velice závažné zdravotní potíže. Pokud si ovšem vyberte kliniku s historií a odborností, stane se z Kryolipolýzy příjemná, nebolestivá a účinná metoda zeštíhlení.

Na tuzemském trhu se objevují napodobeniny přístrojů na liposukci zmražením, které Vás v lepším případě pouze ochladí, a to za podezřele nízkou cenu. Nechte si proto předložit potřebná ověření o pravosti přístroje na Kryolipolýzu. V Petra Clinic používáme pouze nejmodernější, certifikované a testované přístroje. Rádi Vám předložíme certifikáty a vysvětlíme fungování a prospěšnost Kryolipolýzy. Odhoďte zábrany a pusťte se do hubnutí!